mkhk-dinamo-v-rezultativniy-gri-ukhl-obigrav-khk-vovki

МХК "Динамо" в результативній грі УХЛ обіграв ХК "Вовки"

• 9892 переглядiв

КИЇВ. 20 січня. УНН. 31-й тур Української хокейної ліги відкривався матчем господарів харківського МХК “Динамо” проти “Вовків” з Броварів. Про це інформує прес-служба УХЛ, передає УНН.

Поєдинок “динамівці” почали з активних атак і вже на другій хвилині Ігорю Худякова вдалося відкрити рахунок, а через хвилину Володимир Чердак подвоїв перевагу своєї команди.

Однак “Вовки” швидко вкотилися в гру, і Олексій Овчинников реалізував першу більшість в поєдинку, скоротивши розрив між командами.

“Динамівці” не зменшували обертів, і знову вирвалися вперед: третю шайбу у ворота Микити Гордюшина відправив Олександр Праведний. Для форварда ця шайба стала п’ятою в сезоні.

Відповідь була негайною — кращий форвард “Вовків” Соломон Шапіро записав гол до свого активу, а через дві хвилини підопічним Рафаїла Умярова вдалося зрівняти рахунок точним кидком Михайла Бугайова.

Другу двадцятихвилинку команди почали більш обережно, проте вже на екваторі періоду новачки харківського клубу Артур Друбецкой і Валерій Скребела відзначилися першими шайбами за новий клуб.

Надалі гравці харківського клубу відправили у ворота гостей ще чотири шайби. Двічі відзначився Володимир Чердак, записавши на свій рахунок таким чином хет-трик, по одній шайбі закинули Дмитро Халін і Олексій Ступницький.

На старті заключного періоду “Вовкам” вдалося відіграти одну шайбу — вдруге в більшості відзначився Олексій Овчинников. Під кінець зустрічі броварський клуб зміг закинути ще раз, однак, через кілька секунд Олексій Сиротенко закинув гостям десяту шайбу — 10:5.

Варто відзначити, що в турнірній таблиці “Динамо” посідає четвертий рядок з 35 балами, “Вовки” з 3-ма залишились на дні.
Додамо також, центральний поєдинок туру відбудеться 21 січня в Кременчуці, де місцевий ХК “Кременчук” прийматиме “Донбас”.