neshvill-skorotiv-vidstavannya-vid-pittsburgu-u-finalniy-seriyi-kubku-stenli

"Нешвілл" скоротив відставання від "Піттсбургу" у фінальній серії Кубку Стенлі

• 10258 переглядiв

КИЇВ. 4 червня. УНН. Три голи у другому періоді забезпечили “Нешвілл Предаторс” перемогу в третьому матчі фіналу Кубка Стенлі над “Піттсбург Пінгвінс” з рахунком 5:1. Зустріч відбулася в суботу в “Bridgestone Arena”, інформує УНН з посиланням на сайт НХЛ.

Джейк Гюнтцель відкрив рахунок на третій хвилині, добивши шайбу в ворота після кидка Іена Коула. 22-річний нападник забив у третьому матчі поспіль, а гол став для нього 13-м в плей-оф. У “Пінгвінс” були шанси збільшити перевагу, але вони не реалізували жодне з вилучень. “Нешвілл” перекидав суперника до першої перерви з рахунком 12:6.

На початку другого періоду “Предаторс” зрівняли рахунок, використавши перше ж видалення суперника. Роман Йосі після передачі Калле Ярнкрока в дотик пробив Метта Мюррея. А через 42 секунди “Нешвілл” вийшов вперед, коли Фредерік Годро забив свій другий гол в плей-оф.

На останній хвилині другого періоду Джеймс Ніл з гострого кута пробив Мюррея, зробивши рахунок 3:1. Початок третього періоду ознаменувався тим, що “Нешвілл” збільшив перевагу до трьох шайб, коли Крейг Сміт реалізував вихід один на один. Для 27-річного форварда ця шайба стала першою в плей-оф. У середині третього періоду Маттіас Екхольм забив в більшості і встановив остаточний рахунок матчу — 5:1.

Додамо, що у серії до чотирьох перемог “Піттсбург” веде з рахунком 2:1. Четвертий матч фіналу відбудеться в 5-го червня в Нешвіллі.