nimets-s-shempp-stav-peremozhtsem-zaklyuchnoyi-gonki-chempionatu-svitu-z-biatlonu

Німець С.Шемпп став переможцем заключної гонки чемпіонату світу з біатлону

• 10848 переглядiв

КИЇВ. 19 лютого. УНН. В австрійському Хохфільцені закінчилася гонка з масовим стартом у чоловіків в рамках чемпіонату світу з біатлону, повідомляє УНН.

Тріумфатором перегонів став німець Сімон Шемпп, котрий відстрілявся на "нуль" – 35:38,3 хвилини. Срібна медаль в активі норвежця Йоханнеса Тінгеса Бьо (0+0+0+1) +9,0 с. Бронзовим призером став господар турніру Сімон Едер (0) +10,1 с.

Від України виступили двоє біатлоністів, яким не вдалося увійти бодай у топ-20. Дмитро Підручний фінішував 25-м (1+1+1+1) +1:56,6 хв відставання, а Сергій Семенов посів 27 рядок (1+1+0+2) +2:09,7 хв.

Зауважимо, що для С.Шемппа це перше в кар'єрі потрапляння на подіум чемпіонатів світу в рамках особистих гонок.

Нагадаємо, що в жіночому мас-старті українка Юлія Джима увійшла до квіткової церемонії, посівши 6-й щабель.