o-len-proviv-rezultativniy-poyedinok-v-regulyarnomu-chempionati-nba

О.Лень провів результативний поєдинок в регулярному чемпіонаті НБА

• 7670 переглядiв

КИЇВ. 7 грудня. УНН. У зустрічі регулярного чемпіонату Національної баскетбольної асоціації зустрілися два колективи українських баскетболістів. "Юта Джаз" важкого форварда Хоеля Боломбоя приймав БК "Фінікс Санс" центрового Олексія Леня, повідомляє кореспондент УНН.

Першим з лави запасних у складі гостей з'явився О.Лень, котрий став найрезультативнішим виконавцем свого колективу за підсумками першої чверті – 8 набраних пунктів. За цей проміжок часу наш співвітчизник провокував порушення правил на собі, закидавши штрафні кидки, а також оформив влучний середній та кидок з ближньої дистанції.

Загалом центровий заробив 14 балів результативності (4/9 двоочкові, 6/6 штрафні), 4 підбирання при 6 фолах за 20:54 хвилини на паркеті.

Примітно, що після половини зустрічі "Санс" поступалися з різницею в 20 очок, але наприкінці гри наздогнали опонентів (103:103), однак все одно зазнали своєї 16 поразки в сезоні (105:112) при 6 перемогах.

Варто відзначити, що український форвард Х.Боломбой не отримав ігрового часу.

Як повідомляв УНН, О.Лень вийшов на другу сходинку результативності серед українців за всю історію виступів у НБА.