oi-2018-nimkenya-peremogla-v-girskolizhnomu-slalomi-ukrayinka-priyshla-45-yu

ОІ-2018: німкеня перемогла в гірськолижному слаломі, українка прийшла 45-ю

• 10178 переглядiв

КИЇВ. 16 лютого. УНН. У Пхьончхані (Південна Корея) відбулися змагання серед жінок у гірськолижному слаломі, інформує УНН з посиланням на сайт турніру.

У цій програмі взяла участь представниця України Ольга Книш. Перший заїзд вона закінчила із 50-м показником серед 78 спортсменок, які стартували (59,07 секунди), а в другому Книш дещо додала і зайняла 46-й рядок (58,93 с).

У підсумку після двох спроб їй дісталося 45-те місце — 1:58 хв і 19,37 с відставання від переможниці шведки Фріди Хансдоттер. Срібна медаль і друге час в швейцарки Венді Холденер +0,05 с, а третій результат продемонструвала австрійка Катаріна Гальхубер.

Зауважимо, що одразу 24 спортсменки не змогли пройти дистанції та не фінішували.

Окрім того додамо, що Хансдоттер втретє бере участь на зимових Олімпіадах, але вперше здобула медаль. На змаганнях у Сочі-2014 вона показала 5-й результат у слаломі, а на Іграх в Ванкувері-2010 стала 15-ю.