oleksandriya-zaznala-porazki-u-zaklyuchniy-gri-pershogo-turetskogo-zboru

"Олександрія" зазнала поразки у заключній грі першого турецького збору

• 10031 переглядiв

КИЇВ. 28 січня. УНН. Матчем проти болгарського "Ботєва" футболісти ФК "Олександрія" завершили перший навчально-тренувальний збір, що відбувся у Туреччині. Про це інформує прес-служба "Олександрії", передає УНН.

З перших хвилин матчу обидві команди діяли на зустрічних курсах, але особливої загрози їх атаки не несли, хоча в кількох епізодах обидва голкіпери по-справжньому виручали свою команду. Болгарським футболістам до перерви вдалося відзначитися у воротах Юрія Паньківа. Навіть, двічі, але один з голів арбітр скасував через положення “поза грою”. А от другий було зараховано. Потенційний новачок “Ботєва”, бразилець Діого Кампос отримав пас на правому фланзі, обіграв двох захисників “Олександрії” і відправив м’яч по діагоналі.

Другий тайм, як і перший, не був багатий на небезпечні моменти, хоча і суперник мав можливості для того, щоби подвоїти власну перевагу. Але після ударів Дуде Ндонгала та Стівена Петкова голкіпер грав надійно. “Олександрійці” теж мали нагоди зрівняти рахунок, але захисні редути ПФК “Ботєв” діяли надійно і вчасно нейтралізовували загрозу.

Під завісу матчу український колектив мав чудову нагоду зрівняти рахунок. Захисник болгар грубо порушив правила проти Дмитра Шастала, за що арбітр вилучив гравця і призначив пенальті. На жаль, після удару Андрія Цурікова, голкіпер заволодів м’ячем.

Додамо, що у попередньому спарингу в Туреччині “олександрійці” обіграли вірменський “Пюнік” з рахунком 6:0.