olimpik-rozgromiv-komandu-naykraschogo-bombardira-yevro-2004

"Олімпік" розгромив команду найкращого бомбардира Євро-2004

• 9132 переглядiв

КИЇВ. 8 лютого. УНН. На спортивному комплексі “Белконті” в Туреччині донецький “Олімпік” провів контрольну гру проти представника елітного чемпіонату Чехії “Баніка” з Острави, передає УНН з посиланням на прес-службу донеччан.

З перших хвилин на поле зав’язалася запекла боротьба за контроль над м’ячем. “Олімпіку” не відразу вдалося диктувати свої умови, але саме донеччани забили першими. Іван Сондей розігнав контратаку, пройшов по лівому флангу, обіграв захисника і виконав точний простріл на Біленького — Стасу залишалося лише вразити кут воріт.

Гол додав впевненості підопічним Романа Санжара, але все ж без помилок не обходилося. Часом моменти виникали біля воріт Кичака, але кіпер відводив загрозу. Міг забивати і “Олімпік”, але Абдулі не вдалося нанести акцентований удар з гарної позиції, а постріл Сондея був неточним.

На перерву “Олімпік” пішов ведучи в рахунку, а вже в дебюті другого тайму подвоїв свою перевагу. Знову голом відзначився Біленький. Діарра прорвався по своєму флангу і виконав точний простріл, який і замкнув форвард — 0:2.

Гра “Олімпіку” вдавалася, тому донеччани змогли провести і третій м’яч. Геннадій Пасіч змістився в центр і викотив точну передачу на Біленького. Нападник одним ударом переграв голкіпера і оформив хет-трик — 0:3.

Склад “Олімпіку”: Кичак (Махарадзе, 46), Кулинич, Гассама (Парцванія, 23), Еммерсон, Е. Пасіч (Очігава, 60), Хомутов (Вакуленко, 46), Абдул (Міщенко, 60), Леонідас (Г. Пасіч , 46), Сондей (Надирадзе, 86), Діарра (Щедрий, 60), Біленький (Джонатан, 74).

Зауважимо, що незважаючи на те, що в рідному чемпіонаті “Банік” йде передостаннім, в його складі є така зірка, як Мілан Барош. Однак, через пошкодження віце-чемпіон Європи 2004 року і кращий бомбардир Євро-2004 на поле так і не вийшов, не зіграв сьогодні і українець Олександр Азацький. Зате в воротах “Баніка” весь матч провів Ян Лаштувка.

Крім того зазначимо, що в шести контрольних матчах цієї зими Біленький забив сім голів.