pittsburg-vdruge-obigrav-neshvill-u-finalniy-seriyi-kubku-stenli

"ПІттсбург" вдруге обіграв "Нешвілл" у фінальній серії Кубку Стенлі

• 11090 переглядiв

КИЇВ. 2 червня. УНН. Дубль Джейка Гюнтцеля приніс “Піттсбург Пінгвінз” перемогу над “Нешвілл Предаторз” у другому матчі фіналу Кубка Стенлі, інформує УНН з посиланням на сайт НХЛ.

“Піттсбург Пінгвінс” в черговий раз показали вміння справлятися зі складнощами. “Нешвілл Предаторс” і в другій грі фіналу Кубка Стенлі контролював більшу частину зустрічі, перекидавши суперника з рахунком 38:27, але “Пінгвінс” за рахунок трьох голів на початку третього періоду (за 3:18) змогли схилити шальки терезів на свою користь 4:1 і повести у серії 2:0.

За господарів крім дубля 22-річного американця Гюнтцеля закинув також Уілсон і Малкін. У “Предаторс” забивав лише Аберг.

“Звичайно, ми не хотіли потрапити в таку ситуацію. Ми провели хороші два періоди, створили багато моментів, забили швидкий гол. Але потім провалили початок третього періоду. Це непросто. Думаю, що вдома ми покажемо себе краще. Треба забути те, що сталося тут”, — зауважив воротар “Предаторс” Пекка Рінне.

Зазначимо, що третій матч фіналу Кубка Стенлі відбудеться в ніч з 3-го на 4 червня в Нешвіллі на “Bridgestone Arena”.