predstavnitsya-ukrayini-stala-sribnoyu-prizerkoyu-yuniorskogo-chs-z-vazhkoyi-atletiki

Представниця України стала срібною призеркою юніорського ЧС з важкої атлетики

• 18712 переглядiв

КИЇВ. 18 червня. УНН. У столиці Японії — Токіо, стартував чемпіонат світу з важкої атлетики серед юніорів (U-20). Першу нагороду до медального кошика української збірної здобула Марія Гангур. Про це інформує Федерація важкої атлетики України, передає УНН.

Наша співвітчизниця стала віце-чемпіонкою світової першості у ваговій категорії до 53 кг.

Срібну нагороду 17-річна спортсменка здобула у сумі двоборства з результатом 188 кг. До свого доробку вона додала “малу бронзу” в ривку (84 кг), а також виконала норматив Майстра спорту міжнародного класу.

Нагадаємо, що спортсменка з Кам’янського тріумфувала на чемпіонаті Європи з важкої атлетики.