pyatnadtsyat-medaley-zdobuli-ukrayinski-bortsi-na-zmagannyakh-u-turechchini

П'ятнадцять медалей здобули українські борці на змаганнях у Туреччині

• 5028 переглядiв

КИЇВ. 1 серпня. УНН. Шість “золотих”, три “срібні” та шість бронзових медалей вибороли українські спортсмени у турнірі з боротьби в Туреччині. Про це повідомляє УНН з посиланням на Асоціацію спортивної боротьби України.

У перший змагальний день у вазі 50 кг Оксана Лівач стала чемпіонкою, а Ілона Семків завоювала “бронзу”. У категорії 55 кг срібну медаль здобула Ольга Шнайдер.

У фіналі ваги 59 кг зустрілися одразу дві українки — Олена Кремзер та Софія Боднар. Виграла Олена, а Софія стала віце-чемпіонкою.

Ще одне “золото” на рахунку українських дівчат у категорії 65 кг, де Ілона Прокопевнюк стала чемпіонкою,а Марія Ільчишина здобула “бронзу”.

В рамках другого ігрового дня у вазі 53 кг “бронзу” здобула Христина Береза, у вазі 57 кг “бронза” на рахунку Тетяни Кіт, а Ірина Чихрадзе стала чемпіонкою.

Чемпіонкою в 68 кг стала Алла Белінська. У вазі 70 кг до фіналу вийшов Андрій Квятковський та став срібним призером турніру. Рустам Дудаєв здобув бронзу у вазі 79 кг.

Відзначимо, що у важкій вазі Олександр Хоцянівський вийшов до фіналу та здобув впевнену перемогу. А Данило Картавий здобув бронзову нагороду.

Зауважимо, жіноча команда стала першою в командному заліку, завоювавши 95 балів.