r-nadal-vdesyate-triumfuvav-na-rolan-garros

Р.Надаль вдесяте тріумфував на Ролан Гаррос

• 9434 переглядiв

КИЇВ. 12 червня. УНН. Іспанський тенісист Рафаель Надаль став 10-разовим переможцем Відкритого чемпіонату Франції – "Ролан Гаррос", повідомляє УНН з посиланням на сайт змагань.

У фіналі "король ґрунту" (4) розгромив швейцарця Станісласа Вавринку (3 сіяний) – 6:2, 6:3, 6:1.

"Що пішло не так в цьому матчі? По-перше, рівень гри Надаля. На ґрунті він показує свій найкращий теніс. А тут ще й п'ятисетовий формат, в якому обіграти Надаля тим більше важко. Зі свого боку я не грав в свій кращий теніс. У своїх ударах я був не надто рішучим, перебував трохи в сумнівах", - відмітив швейцарець.

Відзначимо, що на рахунку іспанця 15 титулів на турнірах Великого Шолома (10 - на "Ролан Гаррос", по 2 - на Вімблдоні та Відкритому чемпіонаті США і 1 на Відкритому чемпіонаті Австралії).

Зауважимо, що до цього моменту С.Вавринка до сьогоднішнього дня не програвав жодного фіналу на турнірах Великого Шолома.