real-peremig-betis-ta-povernuv-liderstvo-v-primeri

"Реал" переміг "Бетіс" та повернув лідерство в Прімері

• 9450 переглядiв

КИЇВ. 13 березня. УНН. У матчі 26 туру іспанської Прімери мадридський "Реал" на "Сантьяго Бернабеу" завдав поразки "Бетісу", повідомляє УНН з посиланням на сайт мадридців.

Підопічні Зінедіна Зідана повернулися на перше місце в чемпіонаті Іспанії, хоча початок матчу з "Бетісом" вийшов для них не дуже вдалим. Помилка Кейлора Наваса в середині першого тайму дозволила "Бетісу" вийти вперед, але Кріштіану Роналду незадовго до перерви відновив паритет. А вирішальним виявився гол Серхіо Рамоса, який забив у цьому сезоні вже в десятий раз – 2:1.

Примітно, що для К.Роналду це був 366-й гол. Бомбардир повторив рекорд Джиммі Грівза за кількістю м'ячів в п'ятірці провідних європейських чемпіонатів.

Зауважимо, що відрив "Реала" (62 пункти) від "Барселони" (60) сягнув двох очок при одному матчі в запасі.

Як повідомляв УНН, "Барселона" неочікувано поступилася "Депортіво".