real-rozgromiv-noviy-klub-vorotarya-kovalya

"Реал" розгромив новий клуб воротаря Коваля

• 10948 переглядiв

КИЇВ. 22 січня. УНН. У матчі 20-го туру іспанської Ла-ліги мадридський “Реал” на “Сантьяго Бернабеу” приймав на своєму полі аутсайдера “Депортіво”, передає кореспондент УНН.

Зустріч почалась негативно для записного фавориту — простріл Лукаса Переса закінчилася голом у пусті ворота у виконанні Адріана. Однак, на велику перерву “галактікос” уходили в якості лідера — голи записали Начо і Гарет Бейл — 2:1.

У другій частині протистояння рівних мадридцям не було — дублі оформили Бейл, Начо та Кріштіану Роналду, а також ще раз забив Модріч (7:1).

Зауважимо, що новачок клубу з Ла Коруньї Максим Коваль ще не був включений у заявку на дану баталію.

Відзначимо, що "Реал“з 35 очками залишається 4-м, але поступається “Валенсії” 5 балами і має матч в запасі. “Депортіво” опинився у зоні вильоту — 16 рядок при аналогічній кількості очок.

Примітно, що в інших протистояннях “Алавес” розписав нічию з “Леганесом”, відігравши останні хвилини у меншості, а “Сельта” на виїзді подолала “Реал Сосьєдад” 1:2.

Як раніше повідомляв УНН, Мадридський “Атлеітко” на домашньому стадіоні “Ванда Метрополітано” поступився “Севільї” 1:2. За “матрацників” відзначився Дієго Коста, а за гостей Навас і Корреа.

Також поступилася і “Барселона”. У виїзній зустрічі проти “Еспаньола” зафіксований рахунок 0:1. Оскар Мелендо став автором єдиного взяття воріт. Натомість Ліонель Мессі не зміг реалізувати пенальті.