rezultativna-gra-ukrayintsya-dopomogla-pyeno-zhvaygzhdes-peremogti-u-matchi-chempionatu-litvi

Результативна гра українця допомогла "П'єно Жвайгждес" перемогти у матчі чемпіонату Литви

• 8801 переглядiв

КИЇВ. 15 лютого. УНН. Важкий форвард збірної України В'ячеслав Бобров продовжив череду успішних виступів у чемпіонаті Литви з баскетболу, передає УНН з посиланням на сайт чемпіонату.

У баталії 22-го туру колектив українця “П’єно Жвайгждес” завдав поразки одному із лідерів змагань “Нептунасу” 87:83.

Бобров вийшов у стартовій п’ятірці та провів на паркеті 25:39 хвилин за які набрав 18 очок (4/8 двоочокві, 2/3 триочкові, 4/4 штрафні), ставши найрезультативнішим у своєму колективі. Також в активі гравця 3 передачі, 2 підбирання і 1 перехоплення.

Примітно, що за “Нептунас” відіграв 13 хвилин американець Брендон Філдс, який на старті сезону захищав кольори київського “Будівельника”. На його рахунку 10 очок (2/2 двоочокві, 1/2 триочкові, 3/4 штрафні).

Додамо також, в таблиці чемпіонату клуб Боброва йде 6-ю — 8 виграшів при 14 програшах, а “Нептунас” має 16 виграшів — 3-й рядок.