rezultativniy-dabl-dabl-ukrayinki-dopomig-bk-fenerbakhche-peremogti-na-starti-yevroligi

Результативний дабл-дабл українки допоміг БК "Фенербахче" перемогти на старті Євроліги

• 20105 переглядiв

КИЇВ. 7 жовтня. УНН. У матчі першого туру групового етапу жіночої Євроліги з баскетболу "Фенербахче" впевнено переграли суперника по національному чемпіонату – "Галатасарай", передає УНН з посиланням на сайт ФБУ.

За гру “Фенербахче” не віддав господаркам майданчику жодної чверті, у підсумку здобувши розгромну звитягу — 69:89.

Найкращою гравчинею матчу стала українка Аліна Ягупова. Наша захисниця провела на паркеті майже 37 хвилин. За цей час Ягупова оформила дабл-дабл із 29 очок та 11 передач (двоочкові 6/10, триочкові 5/10). Також в активі Аліни 5 підбирань (РЕ 21).

У наступному матчі Євроліги, який відбудеться 13 жовтня, “Фенербахче” вдома зіграє із французьким “Ланди”.