rosiyskiy-lokomotiv-prograv-galatasarayu-v-gostovomu-matchi-ligi-chempioniv

Російський "Локомотив" програв "Галатасараю" в гостьовому матчі Ліги чемпіонів

• 10262 переглядiв

КИЇВ. 19 вересня. УНН. Російський футбольний клуб “Локомотив” програв турецькому “Галатасараю” з рахунком 0:3 в матчі першого туру групового етапу Ліги чемпіонів. Зустріч групи D пройшла в Стамбулі, інформує УНН з посиланням на сайт УЄФА.

М’ячі на рахунку Гаррі Родрігеса (9-а хвилина), Ерена Дердійока (67) і Сельчука Інана (94, з пенальті). На 87-й хвилині за другу жовту картку з поля був вилучений гравець господарів Баду Н’Діайе.

Раніше команди зустрічалися двічі. У груповому раунді Ліги чемпіонів — 2002/03 російський клуб у вересні 2002 року зазнав домашньої поразки (0:2), а в жовтні того ж року здобув гостьову перемогу (2:1).

Останній раз в головному клубному європейському турнірі “Локомотив” грав в сезоні-2003/04. Залізничники під керівництвом Юрія Сьоміна вийшли в плей-офф з групи з лондонським “Арсеналом”, міланським “Інтером” і київським “Динамо”. В 1/8 фіналу “Локомотив” поступився за сумою двох матчів “Монако” (2:1, 0:1).

“Локомотив” зазнав третьої поспіль розгромної поразки в єврокубках. Навесні поточного року в 1/8 фіналу Ліги Європи залізничники двічі поступилися іспанському “Атлетіко” (0:3 — в гостях, 1:5 — вдома).