s-stakhovskiy-u-pyatisetovomu-matchi-virvav-putivku-do-osnovi-vimbldonu

С.Стаховський у п'ятисетовому матчі вирвав путівку до основи Вімблдону

• 11362 переглядiв

КИЇВ. 30 червня. УНН. В фіналі кваліфікації Вімблдону (третій раунд) киянин Сергій Стаховський зустрічався з японцем Тацумі Іто, інформує УНН з посиланням на ФТУ.

Двобій тривав п’ять сетів. С.Стаховський поступався за партіями 1:2 — 6:3, 6:7 (1:7), 6:7 (6:8). Зрівняв рахунок у четвертому — 6:4. Коли в вирішальній партії рахунок став — 6:6, офіційний годинник матчу показував, що суперники провели на корті вже 4 години 21 хвилини. Саме в 13-му геймі наш співвітчизник нарешті зробив брейк — 7:6. І завершив цей марафонський матч (чотири з половиною години) на свою користь — 8:6.

Примітно, що напередодні матчу у С.Стаховського піднялася температура.

Як повідомляв УНН, 28 червня українські тенісисти Ілля Марченко і Сергій Стаховський вийшли у фінал кваліфікації у Вімблдонському турнірі.