shakhtar-zdobuv-chetvertu-peremogu-v-chempionati-ukrayini

"Шахтар" здобув четверту перемогу в чемпіонаті України

• 10099 переглядiв

КИЇВ. 19 серпня. УНН. Чинний чемпіон України з футболу донецький “Шахтар” в гостях розібрався із ФК “Львів” в рамках 5-го туру Української Прем’єр-ліги, передає кореспондент УНН.

На 19 хвилині диво врятувало футболістів “Шахтаря”. В одному з епізодів Аугусто з доволі близької дистанції пробивав по воротах в яких не було П’ятова. З лінії воріт м’яч в останній момент виніс Ракицький.

Натомість донеччани використали свою нагоду. Дует Мораес — Марлос обманув і переграв увесь захист львів’ян і останній перекинув м’яч поза воротаря. Тільки на заключній хвилині поєдинку гості зуміли подвоїти перевагу. Відзначився Сергій Болбат, який вийшов із заміни — 0:2.

Таким чином, “гірники” з 12 очками знаходиться в ролі одного із лідерів таблиці. “Львів” з 4 балами тільки 8-й.

Додамо, що 24 серпня команду Паулу Фонсека чекає виїзний поєдинок з “Олімпіком”.