shalke-ye-konoplyanki-postupilosya-bayyeru-ukrayintsevi-v-yurchenka

"Шальке" Є.Коноплянки поступилося "Байєру" українцеві В.Юрченка

• 6582 переглядiв

КИЇВ. 12 грудня. УНН. Представники України Євген Коноплянка та Владлен Юрченко провели очну зустріч в рамках 14 туру німецької Бундесліги у поєдинку “Шальке” — “Байєр”, повідомляє УНН з посиланням на сайт турніру.

Півзахисник збірної України Є.Коноплянка зі стартових хвилин з’явився на полі і був замінений в кінці поєдинку на 86 хвилині. Натомість В.Юрченко вийшов з лави запасних і дограв матч до завершення. Обидва футболісти закінчили баталію без результативних дій.

На результат зустрічі вплинуло вилучення 34-річного бразильського захисника “Шальке” Налдо у самому дебюті гри. “Фармацевти” скористалися грою в більшості на 89 хвилині. Гол на рахунку Кісслінга — 1:0.

Нагадаємо, що обидва колективи знаходяться в середні турнірної таблиці чемпіонату — “Байєр” восьмий з 20 очками, “Шальке” 10-й із 17 пунктами.

Як повідомляв УНН, Є.Коноплянка забив гол і допоміг “Шальке” здобути п’яту перемогу в Лізі Європи.