sprinterka-plotitsina-triumfuvala-na-turniri-u-frantsiyi

Спринтерка Плотіцина тріумфувала на турнірі у Франції

• 10078 переглядiв

КИЇВ. 4 лютого. УНН. Українка Анна Плотіцина виграла міжнародні легкоатлетичні змагання у приміщені, що відбулися у Мондвіллі (Франція), повідомляє УНН з посиланням на ФЛАУ.

Плотіцина, як і американка Джейд Барбер, подолала дистанцію в 60 метрів у бігу з бар’єрами за 8,16 с, проте тисячні долі секунди були на боці саме українки. Цікаво й те, що однаковий час, але вже 8,17 с, показали ще дві спортсменки. За фотофінішем швидшою була британка Ясмін Міллер. А угорка Лука Козак фінішувала четвертою.

Зазначимо також, що у забігу Плотіцина показала час 8,12 с.

Відзначимо й успіх нашої Марини Килипко, яка посіла третє місце зі стрибків з жердиною. Вона з першої спроби подолала 4,30 м. Після невдалого стрибка на 4,42 м дві наступні спроби українка перенесла на 4,52 м, проте цього разу планка не встояла.

Перемогла француженка Ніно Гійон-Ромаран (4,52 м).

Нагадаємо, що Плотіцина наприкінці січня також перемагала і в Естонії.