supernik-shakhtarya-v-lizi-chempioniv-zaznav-drugoyi-porazki-u-lizi-1

Суперник "Шахтаря" в Лізі чемпіонів зазнав другої поразки у Лізі 1

• 9650 переглядiв

КИЇВ. 1 вересня. УНН. В одному із центральних протистоянь четвертого туру французької Ліги 1 футболісти “Ліону” приймали ФК “Ніцца”, повідомляє кореспондент УНН.

У першому таймі частіше біля воріт суперника перебували господарі, які завдавали більшої кількості ударів. Однак практично усі спроби “Ліону” проходили повз площину воріт. Натомість зірковий нападник гостей Балотеллі відзначився ефектним ударом в один дотик. Лопеш з труднощами парирував постріл.

Одним із найнебезпечніших гравців для оборони “Ліону” став нападник Сен-Максімен. Спочатку він поцілив у поперечину воріт, а на 50 хвилині завдяки його пострілу, м’яч потрапив в голову футболісту “Ліону”, а далі у сітку воріт. На 57 хвилині Фекір міг зрівняти цифри, але його спроба закінчилася потраплянням м’яча у штангу — 0:1.

Склад “Ліону” — Лопеш, Рафаел, Марсело, Денайер, Менді, Тузар (Діоп, 79), Ндомбеле, Траоре (Ауар, 84), Набіл Фекір, Террьє (Корне, 68), Депай.

Примітно, що для “Ніцци”, якою керує Патрік Вієйра, набрані очки стали першими у нинішньому сезоні.

Нагадаємо, що “Ліон” став одним із супротивників “Шахтаря” по Лізі чемпіонів.