tri-ukrayinki-potrapili-v-top-5-chempionatu-yevropi-zi-sportivnoyi-khodbi

Три українки потрапили в топ-5 Чемпіонату Європи зі спортивної ходьби

• 7914 переглядiв

КИЇВ. 7 серпня. УНН. Скарбничка збірної України на Чемпіонаті Європи з літніх видів спорту поповнилася черговою медаллю, повідомляє кореспондент УНН.

Наша землячка Аліна Цвілій на дистанції 50 км фінішувала другою. Вона перші 12 км змагань йшла 4-ю, після чого піднялася на другий щабель і не віддала його до кінця траси. +3,23 хв відставання від переможниці португалки Інеш Енрікес.

Також близькими до нагороди були наші Христина Юдкіна – 4 місце та Василина Вітовчук – 5. Обидві продемонстрували персональні рекорди, але більше 5 хвилин на фініші програли іспанці.

Примітно, що 4 години 12 хвилин і 44 секунди Цвілій стали новим національним рекордом.

Як повідомляв УНН, раніше українець здобув золоту нагороду в спортивній ходьбі на дистанції 50 км.