ukrayina-posila-druge-zagalnokomandne-mistse-na-chye-z-biatlonu

Україна посіла друге загальнокомандне місце на ЧЄ з біатлону

• 14777 переглядiв

КИЇВ. 29 січня. УНН. За підсумками чемпіонату Європи з біатлону, що відбувся в італійському Ріднау, збірна України посіла одне з найвищих місць в підсумковому медальному заліку, передає УНН з посиланням на сайт змагань (biathlon-ridnaun.it).

Україна завершила виступи на континентальній першості з чотирма нагородами серед яких 2 "золоті" та 1 "срібна", стала другою в загальному заліку. Перше місце посіла національна команда Франції – 2 "золота", 2 "срібла" і 1 "бронза". Росія зайняла 3-тій рядок.

Зауважимо, що найбільший доробок на змаганнях в активі Варвинець – дві золоті медалі (одна в командній естафеті) та одне "срібло".

Додамо, що на ЧЄ-2017 українська збірна також посіла друге загальнокомандне місце (4 медалі).