ukrayina-vigrala-parniy-poyedinok-kubku-devisa-proti-portugaliyi

Україна виграла парний поєдинок Кубку Девіса проти Португалії

• 9994 переглядiв

КИЇВ. 15 вересня. УНН. У другий ігровий день першого раунду плей-офф Кубку Девіса Україна – Португалія відбувся поєдинок в парному розряді змагань, передає кореспондент УНН.

Українці Денис Молчанов та Сергій Стаховський у першій партії проти Гаштао Еліаша і Жоао Соузи оформили два брейки. До кінця сету португальці зуміли відквитати лише один і поступилися 6:4.

У другій частині протистояння португальці виступили краще і виграли сет 6:3. Вирішальна партія стартувала одразу з виграного гейму на подачі українців. Українці були на межі поразки, але при рахунку 4:5 на подачі португальців, наші співвітчизники повернули брейк. Згодом матч перейшов на тай-брейк в якому перемогу святкували Стаховський і Молчанов 7:6 (5).

Таким чином, рахунок у матчевому протистоянні став 2:1 на користь українців.

Додамо, що до кінця дня також пройдуть два одиночні поєдинки за участі Стаховського, Марченка, Педро і Жоао Соузи.

Нагадаємо, лідер української збірної Сергій Стаховський приніс нашій збірній стартове очко і зрівняв рахунок в поєдинку першого раунду плей-офф Україна — Португалія.