ukrayina-viyshla-u-chvertfinal-chs-z-basketbolu-3kh3

Україна вийшла у чвертьфінал ЧС з баскетболу 3х3

• 9296 переглядiв

КИЇВ. 11 червня. УНН. Чоловіча національна збірна України перемогла Йорданію в заключному матчі групового етапу чемпіонату світу з баскетболу 3×3, інформує УНН з посиланням на ФБУ.

Першу хвилину поєдинку наші хлопці дозволили супернику відчути гру. Потім Тимофеєнко з партнерами ввійшли в боротьбу й до кінця другої хвилини матчу вже були попереду на чотири очки — 5:1.

Особливо не форсуючи темп, українці впевнено контролювали хід гри і до середини ігрового часу майже вдвічі переважали суперника — 11:6.

Не докладаючи надзусиль наші хлопці довели поєдинок до перемоги, яку зафіксував влучний дальній кидок Тимофеєнка.

Варто відзначити, що в попередніх поєдинках групового етапу чемпіонату світу збірна України перемогла Нігерію, програла Латвії та розбила Хорватію.

Таким чином, збірна України виконала перше завдання на чемпіонаті світу, здобувши путівку в чвертьфінал.

Зауважимо, що команда Олега Юшкіна вийшла в чвертьфінал, де зіграє проти Словенії.

Додамо також, матч Словенія — Україна заплановано на 12 червня на 9:50.