ukrayina-zdobula-pershu-medal-na-chye-z-legkoyi-atletiki-u-primischenni

Україна здобула першу медаль на ЧЄ з легкої атлетики у приміщенні

• 16766 переглядiв

КИЇВ. 4 березня. УНН. Українка Юлія Левченко відкрила лік медалям команди України на чемпіонаті Європи з легкої атлетики у приміщенні Белград (Сербія) і лік своїм медалям на змаганнях дорослого рівня, повідомляє УНН з посиланням на ФЛАУ.

У секторі для стрибків у висоту спортсменка виграла “бронзу”, а інша українка Оксана Окунєва зупинилася лише в кроці від п’єдесталу.

О.Окунєва, для якої чемпіонат Європи став лише третім турніром нинішнього сезону, з першої спроби долала всі висоти, включаючи 1,92 м. І саме вона йшла третьою перед заключною спробою на 1,94 м. Проте саме Ю.Левченко першою з українок вдалося виконати третій стрибок на 1,94 — “бронзова” позиція.

Зазначається, що перемогла з найкращим результатом сезону в Європі Айріне Пальшите з Литви (2,01 м). Іспанка Рут Бейтіа друга.

Додамо, що європейська першість проходить з 3 по 5 березня.