ukrayinets-bobrov-stav-nayrezultativnishim-basketbolistom-gri-chempionatu-litvi

Українець Бобров став найрезультативнішим баскетболістом гри чемпіонату Литви

• 13512 переглядiв

КИЇВ. 30 січня. УНН. Важкий форвард збірної України В’ячеслав Бобров провів вдалий матч у складі литовського “П’єно Жвайгждес” у 21-му турі внутрішнього чемпіонату, передає УНН з посиланням на Федерацію баскетболу України.

Українець вийшов у старті, відіграв 33 хвилини проти лідера чемпіонату “Жальгіріса” та набрав 24 очки (9/9 двоочкові, 0/3 двоочкові, 6/6 штрафні), зібрав 5 підбирань (1 у нападі), зробив 2 передачі та 1 перехоплення при 2 фолах та 2 втратах. Проте, така висока результативність гравця не врятувала команду від поразки проти “Жальгіріса” — 80:91.

У найближчого бомбардира Боброва в матчі — Мічіча тільки 16 набраних балів.

Відзначимо, що команда українця після 18 турів займає 6 місце у чемпіонаті Литви з 7 перемогами у 21 матчах.

Зауважимо, що в іншому протистоянні зустрілися клуби двох інших гравців збірної України. “Ювентус” Максима Корнієнка обіграв “Вітаутас” Дениса Лукашова — 86:78. Лукашов отримав тільки 6 хвилин ігрового часу за які віддав 1 результативну передачу. Корнієнко участі у грі не приймав.