ukrayinets-stav-naykraschim-snayperom-chye-z-plyazhnogo-gandbolu

Українець став найкращим снайпером ЧЄ з пляжного гандболу

• 10543 переглядiв

КИЇВ. 26 червня. УНН. Жіноча і чоловіча збірні України закінчили виступи на чемпіонаті Європи з пляжного гандболу, що тривав у Загребі, повідомляє УНН з посиланням на сайт Спортивного комітету України.

Гравець чоловічої збірної “синьо-жовтих” Ігор Копошинський набрав 181 очко та став найкращим снайпером континентальної першості. У свою чергу Олександр Полторацький посів 6-те місце серед найкращих бомбардирів (130 очок).

Щодо командних виступів, то чоловіча збірна Олега Сича виграла перший груповий турнір, зокрема завдала поразки чемпіонові світу Хорватії. На другому груповому етапі українці посіли друге місце і вийшли до чвертьфіналу, де в напруженій боротьбі зазнали поразки від збірної Росії, а в матчі за 5-6 місця програла Швеції, зайнявши у підсумку 6-й рядок.

Жіноча збірна України стартувала з поразки від Норвегії, але надалі здобула три перемоги поспіль — над Польщею, Швецією та Францією. Але другий груповий турнір збірна завершила поразками від Іспанії та Росії та фінішувала 12-ю.

Відзначимо, що чемпіоном Європи у чоловічому турнірі стала збірна Іспанії, яка у фіналі завдала поразки росіянам. А “бронзу” вибороли минулорічні чемпіони — збірна Хорватії. “Золото” жіночого чемпіонату Європи завоювала збірна Норвегії. У фіналі вони переграли Польщу. В поєдинку за “бронзу” Іспанія подужала Данію.

Зауважимо, що участь в чемпіонаті взяли 14 команд у чоловічому турнірі та 17 — у жіночому.