ukrayinets-ye-pavlov-oformiv-dubl-na-starti-sezonu-ligi-yevropi

Українець Є.Павлов оформив дубль на старті сезону Ліги Європи

• 13802 переглядiв

КИЇВ. 30 червня. УНН. Нападник угорського “Вашаша” Євгеній Павлов зробив дубль у стартовому матчі першого кваліфікаційного раунду Ліги Європи сезону 2017/18, повідомляє УНН з посиланням на сайт УЄФА.

26-річний Є.Павлов вийшов на поле в стартовому складі своєї команди і провів на полі 78 хвилин. Наш співвітчизник забивав на 36 і 43 хвилинах. Після першого тайму завдяки голам українця “Вашаш” передував у рахунку у гостьовій грі проти ізраїльського “Бейтару” (1:2), але у підсумку втратив перемогу і поступився 3:4.

Відзначимо, що у минулому сезоні форвард забив за клуб 3 голи в 20 іграх чемпіонату Угорщини.

Примітно, що раніше українець грав за “Волинь” та ФК “Севастополь”.

Додамо, що гол іншого українця, екс-гравця донецького “Металургу” і “Металісту” Олександра Нойока допоміг мінському “Динамо” переграти “Рунавік” з Фарерських островів (2:1).