ukrayinka-ya-belomoina-peremogla-na-etapi-kubka-svitu-z-mauntenbayku

Українка Я.Беломоіна перемогла на етапі Кубка світу з маунтенбайку

• 12717 переглядiв

КИЇВ. 29 травня. УНН. На другому етапі світового Кубка з маунтенбайку, який відбувся в німецькому Альбштадті, українська велосипедистка Яна Беломоіна у жіночих змаганнях з крос-кантрі здобула медаль найвищого ґатунку. Про це інформує прес-служба НОК України, передає УНН.

Спортсменка трималася в групі лідерів, а на останньому колі змагань боролася за перемогу з лідером рейтингу UCI Йоландою Нефф і дворазовою срібною призеркою Олімпійських ігор Маєю Влощавською.

Відзначимо, що другою фінішувала спортсменка з Польщі Майя Влощовська, третьою стала Йоланда Неф зі Швейцарії, а час українки становив 1:38:25,16 години.

Як повідомляв УНН, Я.Беломоіна в нинішньому сезоні вигравала турнір на Кіпрі, велогонку у Німеччині та потрапляла до призерок австрійської велобагатоденки.