ukrayinska-fekhtuvalnitsya-kharlan-zdobula-sriblo-na-etapi-kubka-svitu-u-tunisi

Українська фехтувальниця Харлан здобула “срібло” на етапі Кубка світу у Тунісі

• 18861 переглядiв

КИЇВ. 3 червня. УНН. Українська фехтувальниця, олімпійська чемпіонка Ольга Харлан здобула “срібло” на етапі Кубка світу з фехтування на шаблях, що проходив у Тунісі. Про це на своїй сторінці в Twitter повідомляє Національний олімпійський комітет України, передає УНН.

За вхід у “вісімку” Ольга перемогла Яну Єгорян з Росії, а у півфіналі здолала румунку Бьянку Паску. У фінальному поєдинку Харлан зустрілась із француженкою, дворазовою призеркою чемпіонату світу та триразовою призеркою чемпіонату Європи Манон Брюне, якій поступилась із рахунком 15:14.

Як повідомляв УНН, минулого тижня Харлан стала переможницею міжнародного турніру-сателіта в турецькій Анталії.

Вітаємооо!

Ольга Харлан - срібна призерка етапу Кубка світу з фехтування на шаблях в Тунісі!