ukrayinska-zbirna-viborola-nagorodu-na-chs-zi-sportivnoyi-aerobiki

Українська збірна виборола нагороду на ЧС зі спортивної аеробіки

• 12652 переглядiв

КИЇВ. 9 червня. УНН. У Португалії відбувся чемпіонат світу зі спортивної аеробіки серед дорослих. Україну представляла національна збірна у складі 14 спортсменів. Про це повідомляє Спортивний комітет України, передає УНН.

Змагання відбувались у наступних видах програм: індивідуальні виступи (жіночі та чоловічі), змішані пари, змішані трійки, групи (п’ять осіб) та командна аеробіка (аеростеп та аероденс по вісім осіб). Найкращий результат продемонструвала українська вісімка у змаганнях з аеростепу — дівчата дійшли до фіналу та здобули бронзову медаль.

В індивідуальних виступах Анастасія Ісаєнко посіла 11 місце серед 43 претенденток на перемогу. У змішаних групах “синьо-жовті” стали чотирнадцятими, а в парах — п’ятнадцятими. В трійках наші спортсмени посіли 28 місце. Спільними зусиллями українські атлети розділили зі збірною Мексики 8-9 місця загальнокомандного заліку та увійшли в топ-10 країн планети.

Як зазначила президент Федерації України зі спортивної аеробіки та фітнесу Тетяна Пасічна, результат був дуже очікуваний.

Україна рідко представлена на міжнародних змаганнях, тому багато медалей не очікували. Наші спортсмени не беруть участь в етапах Кубків світу, тому втрачають шанс підправити або допрацювати виступ в залежності від очікуваної конкуренції. Причина цьому досить звична та тривіальна — нестача коштів.

Зауважимо, що загалом участь у змаганнях взяли 287 спортсменів з 34 країн.