ukrayinski-biatlonistki-ne-potrapili-do-top-10-mas-startu-v-antkholtsi

Українські біатлоністки не потрапили до топ-10 мас-старту в Антхольці

• 10311 переглядiв

КИЇВ. 21 січня. УНН. Жіночий мас-старт відкрив програму заключного дня шостого етапу Кубку світу з біатлону, що проходить в італійському Антхольці, передає кореспондент УНН.

Три біатлоністки від України кваліфікувалися до цих перегонів, і найкращий результат із них продемонструвала Валентина Семеренко, яка не закрила лише одну мішень на заключному четвертому вогневому рубежі і посіла 11-те місце, поступившись переможниці білорусці Дар'ї Домрачовій 1:06,4 хвилини.

Сестра Валентини Віта фінішувала 22-ю (3) +1:57 хв, а Юлія Джима стала тільки 28-ю (5) +5:08,2 хв.

Зазначимо, що срібною призеркою стала словачка Анастасія Кузьміна (3) +11,9 с, а "бронзовою" – фінка Кайса Макаряйнен (4) +16,2.

Додамо, що сьогодні також відбудеться чоловічий мас-старт, в якому представників України не буде.