ukrayinski-bokseri-viboroli-tri-medali-na-turniri-v-bolgariyi

Українські боксери вибороли три медалі на турнірі в Болгарії

• 10004 переглядiв

КИЇВ. 27 лютого. УНН. Три нагороди здобули українські боксери на одному з найбільш престижних міжнародних турнірів найвищої категорії, який днями проходив в Болгарії — “Странджа-2018”, інформує УНН з посиланням на Федерацію боксу України.

Два “золота” та одна срібна медаль гарантували “жовто-блакитній” команді потрапляння до лідируючої трійки в загальному командному медальному заліку.

Переможцями змагань від України став Дмитро Замотаєв у ваговій категорії 52 кг і Валерій Харламов у категорії 81 кг. “Срібло” в активі Івана Данча (64 кг).

Зазначимо, що наступним міжнародним стартом для “синьо-жовтої” команди стане виступ на міжнародному турнірі в Фінляндії, який пройде з 9 по 11 березня.

Як повідомляв УНН, на минулорічному турнірі “Странджа” українці також вигравали медалі.