ukrayinski-kikbokseri-viboroli-nizku-nagorod-na-chs-v-afinakh

Українські кікбоксери вибороли низку нагород на ЧС в Афінах

• 12215 переглядiв

КИЇВ. 5 червня. УНН. Рядом перемог завершився для українців чемпіонат світу 2017 із кікбоксингу, організований Міжнародною асоціацією спортивного кікбоксингу, який проходив в Афінах з 31 травня по 3 червня. Про це повідомляє УНН з посиланням на сторінку “Національного корпусу” у Facebook.

“Синьо-жовта” команда з шести спортсменів виборола 9 “золотих” та 1 срібну медалі.

У ході фінальних поєдинків А.Огородниченко у вазі 75 кг двічі переміг у розділах “Тайський бокс” і “Кікбоксинг К-1”, ставши чемпіоном світу у відповідних категоріях.

В.Задніпряний провів два відмінних фінальних поєдинки в розділах “Тайський бокс” і “Кікбоксинг К-1”, ставши чемпіоном світу у вазі 67 кг.

Боксуючи в розділах “Тайський бокс” і “Кікбоксинг К-1”, О.Олійник здобув перемогу в двох боях і також став чемпіоном світу у вазі 86 кг.

Змагаючись на рингу в розділі “Кікбоксинг К-1”, І.Брехов також став чемпіоном світу у вазі 91 кг.

Під час заключного дня змагань і сам тренер А.Кузьмик став чемпіоном світу в розділі “Фулл-контакт із лоу-кіком” у вазі понад 93 кг, а С.Лисюк здобув титул чемпіона світу в розділі “Фулл-контакт” у вазі 75 кг.

Нагадаємо, що на Кубку світу в Інсбруці представники України з кікбоксингу здобули 8 нагород.