ukrayinski-legkoatleti-zdobuli-desyat-prizovikh-mists-na-mizhnarodnikh-turnirakh

Українські легкоатлети здобули десять призових місць на міжнародних турнірах

• 8572 переглядiв

КИЇВ. 31 травня. УНН. Українські легкоатлети вдало виступили на міжнародних змаганнях, зайнявши велику кількість призових місць на п’єдесталі пошани, передає УНН з посиланням на прес-службу ФЛАУ.

На змаганнях у Ризі Станіслав Маслов фінішував другим з бігу на 1500 метрів (3:44,68 хв). Така ж сходинка у Марини Бех зі стрибків у довжину (6,47 м). Христина Гришутина програла їй чотири сантиметри і стала третьою.

Тетяна Мельник змагалася на двох дистанціях. З бігу на 400 метрів вона фінішувала другою (53,82 с), а Джойс Коба посіла четверте місце (54,99 с). З бігу на 200 метрів Мельник була четвертою (23,49 с), а Єлизавета Бризгіна фінішувала слідом з часом 23,83 с.

Яна Качур стала третьою з бігу на 100 метрів (11,67 с). Ганна Гацько-Федусова з результатом 60,21 м посіла третє місце з метання списа.

У Турнові також маємо кілька призових місць. Тетяна Головчук була другою зі стрибків у довжину (6,27 м), а Роман Кокошко посів таку ж сходинку зі штовхання ядра (18,48 м).

Денис Нечипоренко показав другий результат з бігу на 400 метрів з бар’єрами (50,82 с). Орися Дем’янюк стала другою з бігу на 800 метрів (2:05,69 хв).

Зазначимо також, Василь Коваль виступав у Варшаві на дистанції 3000 метрів з перешкодами. З результатом 8:47,21 хв він посів шосте місце.

Як повідомлялося раніше, українцям не знайшлося рівних на марафоні у Майнці.