ukrayinski-lizhnitsi-ne-zmogli-podolati-kvalifikatsiyu-na-oi-2018

Українські лижниці не змогли подолати кваліфікацію на ОІ-2018

• 9108 переглядiв

КИЇВ. 13 лютого. УНН. У Пхьончхану відбулася кваліфікаційна лижна гонка (класичний стиль) у жіночому спринті, повідомляє УНН.

З 68 спортсменок у перегонах взяли участь і дві українки Марина Анцибор та Тетяна Антипенко. Жодній з них не вдалося потрапити до числа 30-ти кращих, тобто пройти до чвертьфінальних заїздів. Антипенко з часом 3:38,56 і відставанням від переможниці шведки Стіни Нілссон у 29,82 с стала 54-ю. Анцибор мала +31,43 с програшу від шведки і фінішувала 56-ю.

Відзначимо, що краща 30-ка кращих буде розділена на 5-ть забігів по 6 спортсменок, далі будуть півфінальні змагання і до кінця дня визначаться володарі медалей.

Нагадаємо, що представниці України вдалося обійти росіянку на олімпійських змаганнях з санного спорту.