ukrayintsi-posili-druge-zagalnokomandne-mistse-na-kontinentalnomu-kubku-z-dzyudo

Українці посіли друге загальнокомандне місце на Континентальному Кубку з дзюдо

• 11970 переглядiв

КИЇВ. 5 червня. УНН. Збірна України з дзюдо виграла дві "золоті", "срібну" і три бронзові медалі на Континентальному Кубку у Бухаресті, інформує УНН з посиланням на сторінку Федерації дзюдо у Facebook.

Геворг Хачатрян у категорії 66 кг виборов медаль срібного ґатунку. Галина Тарасова, Василина Кириченко та Анастасія Сапсай зайняли місця на п'єдесталі пошані.

Бронзовими призерами також стали Антон Савицький (100 кг) та Андрій Колесник (+100 кг).

Таким чином з двома золотими нагородами, одною "срібною" та трьома бронзовими медалями збірна України посіла друге місце у командному заліку, пропустивши вперед лише французів.

Третя сходинка в активі румунської збірної.

Як повідомляв УНН, на чемпіонаті Європи з дзюдо чоловіча команда України завоювала "бронзу".