ukrayintsi-zdobuli-dvi-zoloti-medali-na-chempionati-yevropi-z-karate

Українці здобули дві золоті медалі на чемпіонаті Європи з карате

• 12781 переглядiв

КИЇВ. 7 травня. УНН. Представниці України продовжили успішні виступи на чемпіонаті Європи з карате, що відбувається в турецькому місті Ізміт, повідомляє УНН з посиланням на ММСУ.

Українка Катерина Крива у ваговій категорії до 50 кг виборола “золото” європейської першості у куміте.

Другу золоту нагороду чемпіонату завоювала українська збірна у складі: Аніти Серьогіної, Анастасії Мястковської, Анжелікі Терлюги та Катерини Кривої — у командному куміте.

Зазначимо, що збірну України на першості Старого світу представляють 16 спортсменів з чотирьох регіонів країни: 7 — зі Львова, 5 — з Одещини, 3 — з Києва та 1 з Чернівців.

Як повідомлялося раніше, троє українців вибороли перші медалі ЧЄ: Станіслав Горуна став віце-чемпіоном у куміте, Аніта Серьогіна та Анжеліка Терлюга — бронзовими призерками.