useyn-bolt-probig-proschavalnu-stometrivku-na-batkivschini

Усейн Болт пробіг прощавальну стометрівку на Батьківщині

• 12230 переглядiв

КИЇВ. 12 червня. УНН. Ямайський бігун Усейн Болт пробіг на батьківщині і виграв останню у своїй кар'єрі стометрову дистанцію, про це повідомляє УНН з посиланням на ВВС.

Остаточне прощання 30-річного ямайця зі спринтом відбудеться в серпні на чемпіонаті світу в Лондоні.

Восьмикратний олімпійський чемпіон виграв забіг "Зустрічай легенду" перед 30 тисячами шанувальників в столичному Кінгстоні. Дистанцію Болт одолав за 10,03 секунди.

"Сам забіг — все б нічого. Повинен сказати, що це було гідно. Але не думаю, що коли-небудь так нервував на стометрівці", — сказав атлет.

У листопаді минулого року спортсмен несподівано оголосив про перехід в футбол.

Нагадаємо, у серпні 2016 повідомлялося, що Усейн Болт став дев'ятиразовим олімпійським чемпіоном. Однак потім йому довелося одну з медалей повернути.