vashington-perervav-peremozhnu-seriyu-klubu-o-lenya-finiks-sans

"Вашингтон" перервав переможну серію клубу О.Леня "Фінікс Санс"

• 14370 переглядiв

КИЇВ. 8 березня. УНН. В черговий ігровий вечір регулярного чемпіонату НБА "Фінікс Санс" українського центрового Олексія Леня зазнав поразки від "Вашингтон Візардс", передає кореспондент УНН.

У другій чверті протистояння гості мали вагому перевагу в 22 очки – 56:34. Проте аутсайдер Західної конференції не здався і відзначився затяжним ривком – 47:14. Заключний проміжок зустрічі залишився за "Візардс". Як наслідок перемога 131:127.

О.Лень вийшов у стартовій п'ятірці і за 21:34 хвилини на паркеті набрав 8 очок (3/4 двоочкові, 2/2 штрафні), 11 підбирань, 4 блок-шоти і 1 перехоплення при 2 втратах.

Примітно, що 4 блок-шоти є другим найкращим показником О.Леня в сезоні, 11 підбирань – третій показник сезону 2016/17.
Статистика:

"Санс" – Бредсо 30 очок, Букер 25, Вільямс 15 + 10 підбирань,

"Візардс" – Богданович 29 очок + 9 пд,Біл 27, Волл 25 + 14 передач.

Додамо, що команда зі штату Аризона має в активі 21 перемогу і 43 поразки в пасиві.

Як повідомляв УНН, "Фінікс" мав трьохматчеву переможну серію.