vashington-vigrav-tretiy-match-u-seriyi-pley-of-kubka-stenli-proti-pittsburga

"Вашингтон" виграв третій матч у серії плей-оф Кубка Стенлі проти "Піттсбурга"

• 11640 переглядiв

КИЇВ. 3 травня. УНН. “Вашингтон Кепіталс” виграли в овертаймі матч під номером три у “Піттсбург Пінгвінс” і скоротили відставання в серії другого раунду плей-оф Кубка Стенлі, передає УНН з посиланням на сайт НХЛ.

Рахунок у матчі відкрив Бекстрем на 14-й хвилині першого періоду. У цей момент “Кепіталс” грали вп’ятьох проти трьох. Євген Кузнєцов закинув другу шайбу столичних на десятій хвилині третього періоду.

“Пінгвінс” перевели зустріч в овертайм завдяки Євгену Малкіну і Джастіну Шульцу, які забили два голи протягом 48 секунд в кінцівці третього періоду.

Кевін Шаттенкірк реалізував більшість на четвертій хвилині овертайму і приніс “Вашингтон Кепіталс” перемогу над “Піттсбург Пінгвінс” — 3:2.

Примітно, що зустріч не зумів завершити лідер “Піттсбурга” Сідні Кросбі, котрому дісталося ключкою по голові.

Варто зазначити, що “Піттсбург” передує у серії з результатом 2:1. Команди грають до чотирьох перемог і наступне протистояння відбудеться в Піттсбурзі 4-го травня.