veres-u-matchi-z-vorskloyu-perervav-seriyu-porazok-v-upl

"Верес" у матчі з "Ворсклою" перервав серію поразок в УПЛ

• 8006 переглядiв

КИЇВ. 5 травня. УНН. У Львові на “Арені Львів” футболісти “Вереса” набрали друге очко в рамках другого етапу УПЛ, зігравши внічию із полтавською “Ворсклою”, передає УНН з посиланням на прес-службу “Вересу”.

Перший тайм пройшов за переваги гостей, а тому “Вересу” довелося в основному думати про захист. Перший момент “Ворскла” створила на 33-й хвилині, коли Кулач потужно пробив зі штрафного над поперечиною. На 35-й хвилині з кількох метрів бив Кобахідзе, але Бандура виграв ближній бій. Рівняни до відпочинку біля воріт Шуста нічого створити не змогли.

Перерва пішла “Вересу” на користь. За перші 5 хвилин другого тайму господарі створили два моменти. Спочатку забив Степанюк, але з офсайду. Потім зі штрафного бив Карасюк — м’яч від руки Шуста влучив у штангу. “Ворскла” на це відповіла на 73-й хвилині: Кулач з лінії штрафного майданчика вдарив вище. Після 2 хвилин і Кожанов пробив у штангу. На 83-й хвилині після кутового в падінні ножицями вдарив Волошинович, який після тривалої перерви повернувся на поле — вище.

Другий тайм хоч і вийшов значно багатшим на моменти, але голів глядачі так і не побачили. Тож, “Верес” та “Ворскла” знову грають — 0:0.

Склади команд:

“Верес”: Бандура, Приймак, Лук’янчук, Каменюка, Мягков, Карасюк, Каленчук, Кожанов (Куліш, 89), Степанюк (К), Микитин (Волошинович, 73), Жуліо Сезар (Морозенко, 46);

“Ворскла”: Шуст, Гіоргадзе, Пердута (К), Скляр, Кулач (Одарюк, 73), Шарпар, Сапай, Коломоєць, Кравченко, Кобахідзе (Сергійчук, 59), Ребенок;

Додамо, що “Верес” перервав серію з 4-х поразок, але з 34 пунктами рівняни займають тільки 6-й рядок. “Ворскла” з 45 очками поки виграє боротьбу у “Зорі” за 3-й рядок.