viznachivsya-drugiy-finalist-nba-abo-golden-steyt-stav-drugim-finalistom-nba

Визначився другий фіналіст НБА або "Голден Стейт" став другим фіналістом НБА

• 7690 переглядiв

КИЇВ. 30 травня. УНН. На паркеті “Тойота Центр” господарі майданчику баскетболісти “Х’юстон Рокетс” зустрілися з “Голден Стейт Ворріорс” у сьомому матчі фінальної серії плей-оф Західної конференції НБА, передає кореспондент УНН.

Перша частина зустрічі залишилася за “рокетами”, які виграли 5 пунктів за підсумком стартової чверті, і довели перевагу в наступній 12-хвилинці до 11 — 54:43 Однак солідна серія триочкових влучань від Стефана Каррі та ступор в атаці у “Х’юстона” кардинально змінили перебіг подій на паркеті — 76:69 на користь “воїнів” за підсумками трьох відрізків. В заключній чверті “Голден Стейт” дотримав перевагу і святкував виграш 101:92, виграв серію з рахунком 4:3.

У переможців 34 бали приніс Дюрант, 27 + 10 передач і 9 підбирань Каррі, 19 Томпсон, 10 + 13 підбирань Грін. За “Рокетс” 32 бали приніс Харден, 23 Гордон, 20 Капела і 14 + 12 пд Таккер.

Додамо, що у фіналі “Ворріорс” зіграють з “Клівлендом” в четвертий раз поспіль. Минулі три сезони завершилися двома титулами “Голден Стейту” і одним — “Клівленда”.