vorskla-na-ostannikh-khvilinakh-virvala-peremogu-u-zori

"Ворскла" на останніх хвилинах вирвала перемогу у "Зорі"

• 7816 переглядiв

КИЇВ. 24 вересня. УНН. Полтавська “Ворскла” вдома розібралася одним із головних конкурентів у боротьбі за призове місце в Українській Прем’єрі-ліги — луганською “Зорею”, інформує УНН із посиланням на прес-службу команди.

Суперники певний час придивлялися один до одного. А перший реальний епізод виник біля воріт луганців на 16-й хвилині.

Пердута подав зі штрафного, Шарпар головою скинув під удар Ребенку, та з сильним ударом Павла впорався Махарадзе. По тому двічі поспіль воротам “Зорі” загрожував Даллку, а на протилежному боці підстрахував Шуста, вибивши м’яч із лінії воріт, Артур.

Зі свистком, що сповістив про старт другого тайму полтавці не пішли, — понеслися вперед. Кулач, Коломоєць і Артур, який постійно долучався до атак, тримали в напрузі оборону і голкіпера “Зорі”. 66-й номер господарів поля запустив кулю за класною траєкторією, лишень трішки вище “рамки”. Зусилля всієї команди матеріалізувалися на 65-й хвилині, коли з подачі Кулача скористався на дальній штанзі Ребенок, підігрівши атмосферу на стадіоні, — 1:0.

“Зоря” відігралася доволі швидко. Вже за п’ять хвилин Караваєв після подачі зі штрафного головою майже впритул розстріляв ворота Шуста — 1:1.

Три очки команда Василя Сачка здобула у моменті після подачі від кутового прапорця, коли Прийма вразив власні ворота, і рахунок 2:1 за компенсовані до основного часу три хвилини вже не змінився.

Примітно, що полтавчани не грали внічию в УПЛ вже останні 10 матчів.

Додамо також, “Ворскла” з 15 очками піднялася на 4-й рядок, залишивши позаду себе саме “Зорю” — 12.