vorskla-u-kontrolniy-gri-peremogla-lidera-chempionatu-slovachchini

"Ворскла" у контрольній грі перемогла лідера чемпіонату Словаччини

• 9260 переглядiв

КИЇВ. 18 січня. УНН. Полтавська “Ворскла” під орудою Василя Сачка у другій товариській зустрічі на турецькому зборі переграла лідера чемпіонату Словаччини “Спартак” із Трнави, передає УНН з посиланням на сайт “Ворскли”.

На 32 хвилині Васін подав кутовий з лівого краю, Кобахідзе скинув на Кадимяна, який відкрив рахунок у грі на. Однак гол в роздягальню отримала “Ворскла” після подачі зі штрафного з правого флангу на дальню стійку — 1:1. Автором голу став Хладік.

Приніс перемогу українському колективу забитий м’яч Одарюка на 77 хвилині — 2:1.

“Ворскла” (1 тайм): Ткаченко, гравець на перегляді, Чижов, Остапенко, Пердута (к), Кадимян, Скляр, Кравченко, Кобахідзе, Кулач, Васін

“Ворскла” (2 тайм): Ткаченко, Саків, Гіоргадзе, Даллку, гравець на перегляді, Ребенок, Чеснаков, Сапай (к), Одарюк, Сидоренко, Коломоєць.

Додамо також, “Спартак” після 19 зіграних турів одноосібно очолює турніру таблицю Фортуна Ліги, випереджаючи найближчого переслідувача на дев’ять очок.

Нагадаємо, що у першій товариській грі “Ворскла” не залишила шансів віце-чемпіону Узбекистану.