vorskla-u-sparingu-rozgromila-naytitulovanishiy-klub-gruziyi

"Ворскла" у спарингу розгромила найтитулованіший клуб Грузії

• 9056 переглядiв

КИЇВ. 2 лютого. УНН. На закордонних тренувально-навчальних зборах полтавська “Ворскла” одержала впевнену перемогу над представником чемпіонату Грузії тбіліським “Динамо”, передає кореспондент УНН.

Баталія розпочалася невдало для полтавчан, які програли верхове єдиноборство після кутового. Зівзівадзе забив головою — 0:1. За гру рукою у власній карній зоні арбітр призначив пенальті по воротах команди з Тбілісі. Як наслідок 11-метровий реалізував Шарпар — 1:1.

На 65 і 69 хвилинах атаки у виконанні “Ворскли” досягли своєї мети. Авторами голів стали Чеснаков і Кулач відповідно. Крапку у зустрічі поставив гравець “Ворскли” Гіоргадзе, який у потрібний час опинився на дальній стійці та доправив м’яч у ворота — 4:1.

Склад “Ворскли” (1-й тайм): Шуст, Даллку, Чижов, Пердута, Сапай, Кравченко, Шарпар, Кобахідзе, Ребенок, Васін, Коломоєць, (2-й тайм): Каневцев, Гіоргадзе, Остапенко, Луценко, Саків, Чеснаков, Скляр, Кадимян, Одарюк, Глущук, Сидоренко, Шаповал, Кулач.

Примітно, що “Динамо” з Тбілісі є найбільш титулованим клубом Грузії — 16 чемпіонських титулів.

Додамо, що наступний спаринг команда Василя Сачко проведе 7 лютого проти угорського клубу “Пакш”.