yarmolenko-debyutuvav-za-vest-khem-v-ofitsiynomu-matchi

Ярмоленко дебютував за “Вест Хем” в офіційному матчі

• 12459 переглядiв

КИЇВ. 12 серпня. УНН. У Ліверпулі на стадіоні “Енфілд” господарі поля провели матч першого туру Англійської Прем’єр-ліги проти клубу Андрія Ярмоленка “Вест Хема”, передає кореспондент УНН.

Наш співвітчизник вийшов на поле в рамках третьої заміни, змінивши на 67 хвилині нападника Марко Арнаутовича. Після його виходу “молотобійці” почали частіше використовувати пресинг на чужій половині поля, що інколи спрацьовувало і “мерсисайдці” втрачали м’яча.

Загалом українець запам’ятався кількома точними заграваннями партнерів та націленістю на допомогу одноклубникам у захисті. Сама зустріч закінчилася з рахунком 4:0 на користь “Ліверпуля”.

Відзначимо, що авторами голів стали Салах на 19 хвилині, двічі Садіо Мане — 45 і 53, та Старрідж на 88 хвилині.

Як повідомлялося раніше, Ярмоленка віднесли до символічної збірної новачків АПЛ.