yunatska-zbirna-ukrayini-nanesla-rozgromnoyi-porazki-azerbaydzhanu

Юнацька збірна України завдала розгромної поразки Азербайджану

• 11175 переглядiв

КИЇВ. 19 вересня. УНН. Юнацька збірна України віком футболістів не старших за 2002 рік народження, зіграла перший товариський матч із однолітками з Азербайджану, повідомляє кореспондент УНН.

Найбільш помітним футболістом за підсумками першого тайму став нападник Ванат, який на 5 хвилині скористався навісом партнера, замкнувши його головою (1:0). В середині тайму Ванат оформив другий гол відзначився з 11-метрової точки.

Після відпочинку “жовто-блакитні” додали та відгрузили у сітку опонентів одразу 5-ть м’ячів. Спочатку В’юник зіграв на добиванні, а також встановив остаточний рахунок на табло (7:0). Між його взяттями воріт два голи забив ще Кудь, ще одного разу відзначився Тлумак.

Крім того зазначимо, що даний поєдинок став для України підготовчим перед кваліфікацією на Євро.