yuniorska-zbirna-ukrayini-ocholila-medalniy-zalik-chye-z-pauerliftingu

Юніорська збірна України очолила медальний залік ЧЄ з пауерліфтингу

• 12247 переглядiв

КИЇВ. 11 травня. УНН. У чеському місті Плзень українські юніори очолили командний залік за кількістю здобутих нагород чемпіонату Європи з пауерліфтинг, повідомляє УНН з посиланням на Міністерство молоді та спорту.

Титул “чемпіон Європи” серед юніорок та юніорів здобули: Дарія Бражник (43кг), Едгар Долгий (59 кг), Владислав Чорний (74 кг) , Володимир Гладкий ( 83 кг), Данило Ковальов (105 кг) , Олександр Тітаренко (120 кг) та Андрій Шевченко (+ 120 кг).

Іванна Іванюк (43кг), Юлія Чикаліна (57 кг), Володимир Галкін (74 кг) та Андрій Білик (83 кг) стали срібними призерами першості.

Ще трьох чемпіонів континенту маємо в категорії “дівчата та юнаки” — Анастасія Антонюк (57 кг) , Катерина Ткачук (63) та Віктор Голіней (+120 кг), який оновив світовий рекорд в сумі трьох вправ до 921 кг.

Ангеліна Киях (63 кг), Руслана Краснова (72 кг), Богдан Фітель (59 кг), Дмитро Ковбасюк (66 кг) здобули “срібло” чемпіонату, а Дар’я Русаненко (72 кг), Дмитро Манко (59 кг) та Ілля Єфремов — бронзу.

Слід відзначити Владислава Чорного, який був не тільки найсильнішим у своїй ваговій категорії, а й встановив рекорд світу серед юніорів у присіданні — 330,5 кг та рекорд Європи у тязі — 307,5

Окрім того, до боротьби за нагороди долучилися й представники “синьо-жовтої” команди в категорії “дорослі” — Клименко Катерина (52 кг) за сумою трьох вправ піднялася на першу сходинку п’єдесталу континентальної першості.

Додамо, що наразі українська збірна має у своїй скарбничці 11 нагород найвищого ґатунку, сім “срібних” та три бронзові медалі.